Flotila

 

Costa Cruises, Itálie
O společnosti Costa: 
Costa Cruise lines je největší rejdařskou společností v Evropě a nabízí Vám více možností a variací než ostatní společnosti. Každá z našich lodí je navržena tak, abyste si mohli vychutnat komfort, zábavu a požitek v nezaměnitelném italském stylu. Některé lodě jsou velké a luxusní a nabízejí o to více zábavy, jiné jsou menší s osobnější a intimější atmosférou. Ať si již vyberete jakoukoli loď, procestujete ta nejkrásnější moře a spatříte úchvatnou krajinu s dechberoucími obzory. Od první chvíle, co vstoupíte na loď, si uvědomíte, že dovolená na moři s Costa Cruises se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem.
Costa Cruises je největší italská skupina v cestování a číslo 1 mezi rejdařskými společnostmi v Evropě, která se pyšní 6letou historií. V roce 28 přepravila Costa Cruises celkem 1, 2 miliónů hostů, což je rekord v evropském výletním průmyslu. Její flotila, největší a nejvyspělejší v Evropě, zahrnuje 12 lodí v provozu a 5 objednaných, každá z nich má jedinečný styl a osobitou charakteristiku. V roce 212 se bude flotila Costy pyšnit 17 loděmi s celkovou kapacitou asi kolem 46 tisíc hostů. Všechny lodě plují pod italskou vlajkou a každoročně se plaví do 25 destinací ve Středomoří, Severní Evropě, Baltském moři, Karibiku, Jižní Americe, Spojených Arabských Emirátech, na Dalekém Východě a v Indickém Oceánu.
Costa Cruises získala řadu certifikátů v oblasti kvality, bezpečnosti i životního prostředí.
Costa Cruises je také oficiálním partnerem W.W.F. Italy na ochranu mořských ekoregionů Středozemního moře, Velkých Antil a Brazílie.

 

Cenová politika:
Ceny jsou trojí: 1. PRONTO PRICE je cenou nejnižší. Dostupnost této sazby je omezená a liší se podle data odjezdu, sezony a destinace. Čím dříve rezervaci provedete, tím větší je šance, že tuto cenu získáte. 2. DNEšNí NABíDKA je sazba, která je vyšší, ale stále ještě ušetří peníze. 3. KATALOGOVá CENA je normální cena za plavbu. Je to pravděpodobně cena, ketou zaplatíte, pokud si nechcete plánovat dovolenou v předstihu. Ve výjimečných případech jsou vyhlašované nabídky last minute, takové nabídky však přicházejí do úvahy především v mimosezónním období.

 

Oblasti plaveb:
Středozemní moře západní - vyplutí ze Savony,  Barcelony, Neapole, Říma
Středozemní moře východní - vyplutí z Benátek
Baltické moře - vyplutí z Kielu či Kodaně
Karibik 
Perský záliv, Dubaj
Jižní Amerika
vody Dálného Východu
unikátní plavby

 

Flotila:
Costa Deloziosa, 2010 
Luminosa, 2009
Costa Pacifica, 2009
Costa Serena
Costa Concordia, 2006
Costa Magica
Costa Fortuna
Costa Mediterranea
Costa Atlantica
Costa Victoria
Costa Romantica
Costa Classica
Costa Europa
Costa Marina
Costa Allegra